מוצר נוסף בהצלחה
חברת "אדי אור חשמל פלוס 1994 בע"מ" נוסדה ב-1994 ומאז מספקת שירותי מכירה, שירות וייעוץ למגוון גדול של לקוחות מסחריים, מוסדיים, קבלנים ופרטיים.

חנות החברה משתרעת על פני כ- 600 מ"ר באזור התעשייה בהרצליה פיתוח ומספקת במשך שנים שירות מקצועי לתושבי האזור בפרט וגוש דן בכלל.

מלאי מוצרים אדיר של כ-9,000 פריטים ועוד אלפי פריטים נוספים הניתנים להזמנה מידית ההופכת את "אדי אור" ל ONE STOP SHOP.

מחלקת חשמל

כל חומרי החשמל לבניין ותעשייה, החל בכבלים וחוטים, צנרת PVC  תקנית, אביזרי מיתוג ללוחות של היצרנים המובילים באירופה וכלה במפסקים מעוצבים של מיטב היצרנים ונורות מכל הסוגים.

מחלקת תאורה

חנות תאורה מעוצבת הנותנת מענה מלא לבתים, גינות, משרדים ומבני מסחר, תוך דגש על איכות חדשנות ועיצוב בשיתוף פעולה עם מיטב הספקים בארץ ובחו"ל.

מחלקת כלי עבודה

מחלקה מפותחת המספקת פתרונות עבודה בכלים חשמליים ממיטב היצרנים, מכשירי מדידה וכלים ידניים לשימושים מקצועיים ופרטיים.

מחלקת מוצרי צריכה חשמליים

אנו עובדים אם מירב החברות בשוק ומחזיקים במגוון רחב של מוצרים כגון: מיקרוגל, טוסטרים, מעבדי מזון ובלדרים, קומקומים, מאווררים, תנורים ומפזרי חום, מוצרי אודיו מתקדמים, שואבי אבק, מכונות גילוח ותספורת, מאווררי תקרה ועוד.

מחלקת תקשורת ומוצרי מחשב

במחלקת התקשורת ניתן למצוא טלפונים ניידים ונייחים, מתגי ומגשרי רשת, אביזרי מחשב משלימים (עכברים, מקלדות, דיסק און קי USB, כבלי HDMI ו- RCA וכו'), מטענים לסמארטפונים, מתלי סמראטפון לרכב ועוד.

מחלקת כלי ניקיון

"אדי אור" התקשרה עם החברות המובילות במשק (סנו, יעקובי וכו'...) ומספקת מוצרי היגיינה אישית וניקיון איכותיים לבית ולמשרד. 

מחלקת אינסטלציה 

ברזים, מחברי מים מהירים, ראשי טוש וצינורות מים, אביזרי אמבט ועוד.

שונות

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו סוללות, זרועות ברקן, פנסים, מגוון פתרונות לבית ועוד ועוד ועוד...

קשת רחבה של מוצרים, שנים של ניסיון וצוות מקצועי ותודעת שירות גבוהה במיוחד הופכים את הקנייה ב"אדי אור" לחוויית קנייה מוצלחת.

"אדי אור" דוגלת בשירות וזמינות מרבית ברמה הגבוהה ביותר שניתן, חנייה למכביר , אספקות יומיות לאתרים ושעות פעילות לא שגרתיות  מ- 7:00 – 19:00.

"אדי אור" שמה דגש מיוחד על איכות המוצרים והשירות הניתן ללקוחותינו ודואגת להתקשר עם חברות מהמובילות בשוק כדי לספק אך ורק את המיטב ללקוחותינו.

"אדי אור" , תמיד אתכם.